Valdemārpils vidusskola

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Apsveicam 2019./2020.m.g.

Ar iegūto 1. vietu (vecākajā grupā) IX Latvijas Mūzikas olimpiādes 2. kārtā:
Anniju Augstkalni
Ar iegūto 2. vietu (jaunākajā grupā) IX Latvijas Mūzikas olimpiādes 2. kārtā:
Aneti Kasjaņenko

         Pedagogs - Gunta Vecvagare


Ar iegūto 1. vietu starpnovadu mājturības un tehnoloģiju olimpiādē meitenēm:
Elīnu Bērziņu
Ar iegūto 2. vietu starpnovadu mājturības un tehnoloģiju olimpiādē meitenēm:
Līgu Laimu Matisoni
Ar iegūto Atzinību starpnovadu mājturības un tehnoloģiju olimpiādē meitenēm:

Lauru Sīpolu

          Pedagogi - Anda Dzene, Kira Petroviča


Ar iegūto Atzinību starpnovadu mājturības un tehnoloģiju olimpiādē zēniem:
Krišu Kviesi

         Pedagogs - Kārlis Ziediņš


Ar iegūto 3. vietu starpnovadu mājturības un tehnoloģiju olimpiādē zēniem:
Renāru Bērziņu

         Pedagogs - Kārlis Ziediņš

 

Ar iegūto III pakāpi Kurzemes reģiona skolēnu ZPD konferencē:
Montu Ratnieci

         Pedagogs - Gunta Vecvagare

 

Ar iegūto II pakāpi Kurzemes reģiona skolēnu ZPD konferencē:
Laumu Leju
Sindiju Ratnieci
Aneti Silgali

         Pedagogi - Dace Maķevica, Agra Usele, Andris Dzenis

 

Ar iekļūšanu skatuves runas konkursa 3. kārtā:
Eviku Freibergu 

         Pedagogs - Dace Maķevica

 

Apsveicam fotokonkursa “Mana zeme skaistā” laureātus (interneta balsojums):

Undīni Lembergu – Leinbergu (1.vieta),
Paulu Grīnbergu (2.vieta),
Elīzu Sīpolu un
Sindiju Ratnieci (3.vieta),
Paulu Zeltiņu,
Kristeru Šmitu,
Sintiju Lasi,
Raineru Zemīti,
Krišu Kviesi,
Aleksi Suboču,
Emīliju Pūpi,
Helēnu Emmu Dzeni

 

Ar iegūto Atzinību Latviešu valodas aģentūras radošo darbu konkursā "Izstāsti man savu sapni":
Sindiju Kiršteini
    

         Pedagogs - Dace Maķevica


Ar iegūto II pakāpi festivālā - konkursā "No baroka līdz rokam" Kurzemē, gatavojoties XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem:
Vokāli instrumentālo ansambli "Floraison" un Netradicionālo ansambli 

         Pedagogs - Gunta Vecvagare

 

Ar iegūto Atzinību starpnovadu skolu matemātikas olimpiādē:
Kārli Feldmani, Dārtu Silgali

         Pedagogi - Silva Bergmane, Sarmīte Krūmiņa

 

Ar iegūto 1. vietu starpnovadu skolu matemātikas olimpiādē:
Elīnu Bērziņu

         Pedagogi - Silva Bergmane, Sarmīte Krūmiņa


Ar iekļūšanu starpnovadu skolu skatuves runas konkursa 2. kārtā:
Samantu Saniju Beraģi
Annu Silgali
Eviku Freibergu

         Pedagogi - Indra Valberga, Inguna Sproģe, Dace Maķevica

 

Ar iegūto 1. vietu starpnovadu skolu matemātikas olimpiādē:
Renāru Bērziņu

         Pedagogs - Jānis Kairišs


Ar iekļūšanu laureātu vidū Latviešu valodas aģentūras radošo darbu konkursā “Izstāsti man savu sapni”:
Sindiju Kiršteini

         Pedagogs - Dace Maķevica

 

Ar iegūto 3. vietu starpnovadu skolu fizikas olimpiādē:
Tomasu Šeju

         Pedagogs - Agra Usele

 

Ar iegūto 1. vietu starpnovadu vēstures olimpiādē 12. klašu grupā:
Sindiju Kiršteini

         Pedagogs - Andris Dzenis


Ar iegūto 3. vietu starpnovadu bioloģijas olimpiādē:
Kristu Krāģi
Ar iegūto Atzinību starpnovadu bioloģijas olimpiādē:
Renāru Bērziņu

         Pedagogs - Inguna Metuzāle

Ar iegūto 1. vietu starpnovadu vācu valodas olimpiādē:
Sofiju Sūniņu
Ar iegūto 3. vietu starpnovadu vācu valodas olimpiādē:
Maiju Aneti Betneri

         Pedagogs - Alise Sīpola

Ar iekļūšanu laureātu vidū
Talsu BJC vizuālās mākslas konkursā “Mana rota”:
Sindiju Kiršteini 

         Pedagogi - Anda Dzene, Kira Petroviča

Ar iegūto 3. vietu
starpnovadu skolu PRĀTA SPĒLĒS “Es i gudrs”:
Maratu Kuršinski
Imantu Ratnieku
Renāru Bērziņu
Antru Šironovu
Sindiju Kiršteini
direktoru Andri Dzeni

 

MAZPULKU
ar iegūto Diplomu
Zemkopības ministrijas konkursā "Sējējs 2019"
nominācijā "Rītdienas sējējs – Mazpulks"

         Pedagogs - Anda Dzene

 

Ar iegūto 2.vietu
starpnovadu skolu Veiklo stafetēs:
Raineru Zemīti
Tīnu Jansoni
Aleksu Suboču
Samantu Ruku
Egīlu Ragovski
Undīni Lembergu – Leinbergu
Paulu Grīnbergu
Endiju Vadoni
Emīliju Suboču

         Pedagogs - Agnese Palameika

 

Ar iegūto 1.vietu starpnovadu angļu valodas olimpiādē:
Sofiju Sūniņu

         Pedagogs Alise Sīpola

Kurzemes, Zemgales Mazpulku projektu forumā
Ar iegūto I pakāpi:
Artūru Andreju Mitenbergu
Agati Everitu Betneri
Maiju Aneti Betneri
Raiti Reini Kalmanu – Kalnmali
Jāni Kalmanu – Kalnmali

Ar iegūto II pakāpi:
Emīlu Kalmanu – Kalnmali

         Pedagogs – Anda Dzene

OS “Zig – zag”
kopvērtējuma uzvarētājus:
V14 - Austri Leju - 1.vieta
Ralfu Šmitu - 2.vieta
Krišu Kviesi - 3.vieta
S40 - Gunu Vilku – 1.vieta

 

OS “Kandavas kauss” kopvērtējuma uzvarētājus:
V14 - Austri Leju – 1.vieta
S40 - Gunu Vilku – 1.vieta


OS “Zig – zag”
16.kārtas uzvarētājus:
V14 – Ralfu Šmitu – 1.vieta
Krišu Kviesi – 2.vieta
Austri Leju – 3.vieta
S18 – Žaklīnu Šeju – 1.vieta

         Pedagogs - Guna Vilka


OS “Zig – zag”
15.kārtas uzvarētājus:
V14– Austri Leju- 1.vieta
Ralfu Šmitu – 2.vieta
Imantu Ratnieku – 3.vieta

         Pedagogs - Guna Vilka


Latvijas Orientēšanās nakts sacensībās Talsos: 
Megiju Celmiņu 
Līgu Laimu Matisoni 
Ketiju Vanessu Grīnbergu 
ar iegūto 3.vietu 

               Pedagogs - Guna Vilka


OS “Zig – zag
14.kārtas uzvarētājus:
V14 – Austri Leju – 1.vieta
Krišu Kviesi – 2.vieta
Gabrielu Rūmnieku – 3.vietu
V12 – Marku Šķoni – 2.vieta
S12 – Martu Priedi – 2.vieta
Martu Šķoni – 3.vieta  

Pedagogs - Guna Vilka


OS “Zig – zag”
13. kārtas uzvarētājus:
V14– Austri Leju- 1.vieta
Ralfu Šmitu  – 2.vieta
Kristeru Dakstiņu – 3.vieta

Pedagogs - Guna Vilka

  

OS “Zig – zag”
11.kārtas uzvarētājus:
V14 Ralfu Šmitu  – 1.vieta
Markusu Lipšānu – 2.vieta
Gabrielu Rūmnieku – 3.vieta
S14 Žaklīnu Šeju – 2.vieta  
 
12.kārtas uzvarētājus:
V14 Austri Leju – 1.vieta
Ralfu Šmitu– 2.vieta
Krišu Kviesi – 3.vieta

 Pedagogs - Guna Vilka

© Valdemārpils vidusskola