Valdemārpils vidusskola

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Apsveicam 2016./2017. m. g.

OS “Zig – zag” uzvarētājus 5.kārtā Šķēdē:
V12  Ketijai Vanessai Grīnbergai – 1.vieta
Ancei Lembergai-Leinbergai
Megijai Celmiņai – 3.vieta

6.kārtā pie Sukturos:
V12  Austrim Lejam – 2.vieta
Ralfam Šmitam – 3.vieta
S14 Sintijai Beraģei – 2.vieta

7.kārtā Rojā:
V12  Austrim Lejam – 3.vieta
S14 Sintijai Beraģei – 1.vieta
Pedagogs – Guna Vilka

 

Denisu Kristiānu Jaunkalnu, Matiasu Danielu Grīnbergu, Ralfu Šmitu, Kārli Feldmani, Austri Leju
ar iegūto 2.vietu Talsu novada  vieglatlētikas sacensībās


 OS “Zig – zag” uzvarētājus 2.kārtā Sukturos:
V12  Austrim Lejam – 2.vieta
S14 Sintijai Beraģei – 1.vieta

3.kārtā pie Vēzezera:
S12 Līgai Laimai Matisonei – 1.vieta
Ketijai Vanessai Grīnbergai – 2.vieta
Megijai Celmiņai – 3.vieta
S14 Sintijai Beraģei – 1.vieta

4.kārtā Cērē:
V12 Denisam Jaunkalnam – 2.vieta
Austrim Lejam – 3.vieta
S12 Ancei Lembergai-Leinbergai – 1.vieta
Ketijai Vanessai Grīnbergai – 2.vieta
Līgai Laimai Matisonei – 3.vieta
Pedagogs – Guna Vilka

 

 Evelīnu Līnu Petroviču
ar iegūto 3.vietu valsts 18. mājturības un tehnoloģiju un mājsaimniecības olimpiādē.
Pedagogi - Kira Petroviča, Anda Dzene

 

Jaukto kori ar iegūto I pakāpi III Latvijas skolu jaukto koru   konkursā Kurzemē
Pedagogi – Daiga Lakšmane, Gunita Pauliņa

 

Kristapu Bērziņu
ar iegūto Atzinību mājturības un tehnoloģiju un mājsaimniecības valsts 18.olimpiādē "Ziema" vidusskolēnu grupā.
Pedagogs - Alfs Ansabergs


Talsu novada skolēnu Olimpiādes krosa sacensību godalgoto vietu ieguvējus:
2. vietas ieguvējus 2007. gadā dz. un jaunākus zēnus:
Kārli Feldmani
Eduardu Silgali
Regnāru Lasmani
2. vietas ieguvējus 2003.-2004. g. dz. zēnus:
Kasparu Krišu Paulu
Gunti Eberhardu
Ralfu Jagminu
2. vietas ieguvējus 2003.-2004. g. dz. zēnus un meitenes kopvērtējumā:
Kasparu Krišu Paulu
Gunti Eberhardu
Ralfu Jagminu
Keitu Indriksoni
Dārtu Silgali
Samantu Purgaili
3. vietas ieguvējus 2005.-2006. g. dz. zēnus:
Ralfu Šmitu
Denisu Kristiānu Jaunkalnu
Austri Leju
3. vietas ieguvējus 2001.-2002. g. dz. zēnus:
Ediju Jansonu
Kevinu Eizenbergu
Miku Indriksonu
3. vietas ieguvējus 1998.-2000. g. dz. jauniešus:
Valteru Kasjaņenko
Salvi Karolu
Mārtiņu Kalnmali


 
1.-4.klašu kori ar iegūto I pakāpi starpnovadu skolu koru skatē
Pedagogi - Daiga Lakšmane, Gunita Pauliņa

 

Sindiju Ratnieci, Montu Ratnieci
ar iekļūšanu konkursa “Gada autovadītājs” laureātu vidū un laimēto balvu aģentūras “Zebra” vadīto satiksmes drošības apmācību 30 skolēniem

 

Talsu novada atklāto vieglatlētikas sacensību godalgoto vietu ieguvējus:
Egilu Ragovski
1. vieta pildbumbas mešanā
Elizabeti Laini Osipčuku
3. vieta augstlēkšanā
Undīni Lembergu- Leinbergu
2. vieta augstlēkšanā
Paulu Grīnbergu
3. vieta 400m skrējienā
Raineru Zemīti
3. vieta 400m skrējienā


 Danielu Muzikantu-Spēlmani
ar iegūto 3.vietu Kurzemes reģiona atklātajā vizuālās mākslas olimpiādē 11.-12.klašu grupā
Pedagogs - Gija Čudere

 

Martinu Sjanitu
ar iegūto II pakāpi Latvijas izglītības iestāžu skatuves runas konkursā Kurzemē
Pedagogs – Brigita Ozoliņa

 

Netradicionālo orķestri
ar iegūto I pakāpi Latvijas izglītības iestāžu instrumentālo kolektīvu festivāla - konkursa “No baroka līdz rokam” finālā
Pedagogs – Gunta Vecvagare

 
Danielu Muzikantu Spēlmani
ar iegūto Diplomu Talsu, Dundagas, Rojas, Mērsraga novadu vizuālās māklslas olimpiādē 11.-12.klasei.
Pedagogs - Gija Čudere


Eviku Freibergu
ar iegūto Diplomu Talsu, Dundagas, Rojas, Mērsraga novadu vizuālās māklslas olimpiādē 9.-10.klasei.
Pedagogs - Gija Čudere

 

Samantu Lauru Buci
ar iegūto Diplomu Talsu, Dundagas, Rojas, Mērsraga novadu vizuālās māklslas olimpiādē 1.-4.klasei.
Pedagogs - Inguna Sproģe


 Daniju Gruntiņu
ar iegūto Atzinību Talsu, Dundagas, Rojas, Mērsraga novadu vizuālās māklslas olimpiādē 9.-10.klasei.
Pedagogs - Gija Čudere


 Kristapu Bērziņu
ar iekļūšanu 13. atklātās mājturības un tehnoloģiju olimpiādes „Gadalaiki- Ziema” (koka un metāla tehnoloģijas) II kārtā.
Pedagogs- Alfs Ansabergs


Lauru Sīpolu, Kristu Krāģi
ar iekļūšanu 13. atklātās mājturības un tehnoloģiju olimpiādes „Gadalaiki- Ziema” (tekstila tehnoloģijās) II kārtā.
Pedagogi- Anda dzene, Kira Petroviča

 

Evelīnu līnu Petroviču
ar iekļūšanu 5. atklātās mājsaimniecības olimpiādes „Tradicionālās kultūras mantojums” „Iedvesmojies no meistara!” II kārtā.
Pedagogi- Anda dzene, Kira Petroviča

 

Ivanu Jabloņu
ar iegūto 2.vietu Talsu, Dundagas, Rojas, Mērsraga novadu krievu valodas olimpiādē 7.klasei.
Pedagogs - Brigita Ozoliņa


Sindiju Kiršteini
ar iegūto 2.vietu Talsu, Dundagas, Rojas, Mērsraga novadu krievu valodas olimpiādē 9.klasei.
Pedagogs - Brigita Ozoliņa


Ričardu Ivanovu
ar iegūto 3.vietu Talsu, Dundagas, Rojas, Mērsraga novadu krievu valodas olimpiādē 9.klasei.
Pedagogs - Brigita Ozoliņa


Tomasu Šeju
ar iegūto Atzinību (4.vieta) Talsu, Dundagas, Rojas, Mērsraga novadu krievu valodas olimpiādē 9.klasei.
Pedagogs - Brigita Ozoliņa

 

Martinu Sanitu
ar iekļūšanu Kurzemes skolēnu skatuves runas konkursa 2.kārtā
Pedagogs - Brigita Ozoliņa

 

Lauru Sīpolu
ar iegūto Atzinību (5.vietu) Talsu, Dundagas, Rojas, Mērsraga novadu mājturības olimpiādē meitenēm.
Pedagogs - Anda Dzene


Paulu Grīnfogelu
ar iegūto 3.vietu VI Latvijas Mūzikas olimpiādes 2.kārtā 
Pedagogs - Gunta Vecvagare

 

Renāru Bērziņu
ar iegūto 1.vietu Talsu, Dundagas, Rojas, Mērsraga novadu matemātikas olimpiādē 6.klasei.
Pedagogs - Daiga Vasioleka



Anniju Augstkalni
ar iegūto 2.vietu Talsu, Dundagas, Rojas, Mērsraga novadu matemātikas olimpiādē 7.klasei.
Pedagogs - Sarmīte Krūmiņa

 


Maiju Aneti Betneri
ar iegūto Atzinību (4.vieta) Talsu, Dundagas, Rojas, Mērsraga novadu vācu valodas olimpiādē 8.klasei.
Pedagogs - Alise Sīpola

 


Netradicionālo orķestri
ar iegūto I pakāpi Kurzemes reģiona Latvijas izglītības iestāžu instrumentālo kolektīvu festivālā – konkursā„No baroka līdz rokam”
Pedagogs – Gunta Vecvagare

 


Aneti Silgali
ar iegūto Atzinību (4.vieta) Talsu, Dundagas, Rojas, Mērsraga novadu ķīmijas olimpiādē 9.klasei.
Pedagogs - Lidija Ēce

 

Salvi Karolu
ar iegūto Atzinību (4.vieta) Talsu, Dundagas, Rojas, Mērsraga novadu krievu valodas olimpiādē 11.klasei.
Pedagogs - Valentīna Pecenčuka

 


Rinaldu Raivo Romanovski
ar iegūto 3.vietu Talsu, Dundagas, Rojas, Mērsraga novadu angļu valodas olimpiādē 10.-12.klasei.
Pedagogs - Egons Ķiršakmens
 

Martinu Sjanitu 
ar iekļūšanu 2.kārtā tarpnovadu skolu skatuves runas konkursā
Pedagogs – Brigita Ozoliņa

 

Rinaldu Raivo Romanovski
ar iegūto 3.vietu Talsu, Dundagas, Rojas, Mērsraga novadu matemātikas olimpiādē 10.klasei.
Pedagogs - Silvija Pūliņa


Netradicionālo orķestri
ar iegūto I pakāpi un iekļūšanu 2.kārtā konkursā “No baroka līdz rokam”
 VIA “Metafora”
ar iegūto I pakāpi konkursā “No baroka līdz rokam”
Pedagogs-Gunta Vecvagare

 
Unu Ugriku 
ar iegūto Atzinību (4.vieta) Talsu, Dundagas, Rojas, Mērsraga novadu latviešu valodas un literatūras olimpiādē 9.klasei.
Pedagogs - Aira Saleniece

Tbumba1617

 
 Ketiju Vanessu Grīnbergu, Līgu Laimu Matisoni, Žaklīnu Šeju, Kelliju Indriksoni, Vanesu Šmiti, Guntru Šironovu, Samantu Zdanoviču, Samantu Lauru Buci, Paulu Pavlovsku
ar iegūto 3.vietu Talsu novada atklātās skolēnu Olimpiādes „Tautas bumbā
Pedagogs – Agnese Palameika

 
Orientēšanās sacensību “Zig – zag” uzvarētājus kopvērtējumā:
V12 Ralfam Šmitam – 2.vieta
Austrim Lejam – 3.vieta
V14 Edgaram Komļevam – 2.vieta
Mikam Indriksonam – 3.vieta
S14 Sintijai Beraģei – 1.vieta
Laumai Lejai – 2.vieta
Pedagogs – Guna Vilka

 

Denisu Jaunkalnu
Austri Leju
Ralfu Šmitu
Raimondu Žuļidovu
Kelliju Indroksoni
Samantu Zdanoviču
Guntru Šironovu
Līgu Laimu Matisoni
ar iegūto 2. vietu Talsu novada Veiklo stafetēs
Pedagogs – Agnese Palameika


Šarloti Ullu Braunfeldi
Sindiju Stanki
Sandiju Driņķi
SIA “AAS “Piejūra”” zīmējumu  konkursa  “Tūrisma, vides un atpūtas  objekti manā pagastā, pilsētā, novadā” laureātes
Pedagogi – Kira Petroviča, Anda Dzene


Aivi Imantu Augstkalnu
ar iegūto 2.vietu, 
Montu Blumbergu 
ar iegūto Atzinību (4.vieta) Talsu, Dundagas, Rojas, Mērsraga novadu boloģijas olimpiādē 11.klasei.
Unu Ugriku
ar iegūto Atzinību (5.vieta) Talsu, Dundagas, Rojas, Mērsraga novadu boloģijas olimpiādē 9.klasei.
 Rinaldu Raivo Romanovski 
ar iegūto 1.vietu Talsu, Dundagas, Rojas, Mērsraga novadu boloģijas olimpiādē 10.klasei.
Pedagogs Inguna Metuzāle 

Ediju Jansonu, Miku Indriksonu, Kevinu Eizenbergu, Rihardu Štrausu, Artūru Krūmiņu, Valteru Čulkstenu, Nauri Blaubergu
ar iegūto 3. vietu Talsu novada basketbola sacensībās
 Ralfu Šmitu
ar iegūto 2.vietu Talsu novada atklātajās sacensībās vieglatlētikā  pildbumbas mešanā

 

Kristapu Bērziņu, Sindiju Kiršteini, Anniju Augstkalni un 7.kl.
ar iegūto Goda rakstu starpnovadu skolu radošo darbu konkursā “Es, tu, mēs – kopā Latvijā!”
Pedagogi – Gija Čudere, Gunta Vecvagare, Anda Dzene


Rutu Vērnieci, Sandiju Driņķi
ar iegūto 2.vietu
Sindiju Stanki
 ar iegūto Latvijas Dabas muzeja speciālbalvu radošo darbu konkursā  “Iepazīsim lielo ceļotāju – mazo gulbi!”
Pedagogs – Anda Dzene

 
7.kl.komandu: Kristīni Kiršteini, Anniju Augstkalni, Nauri Freibergu, Gunti Eberhardu
ar iegūto 2.-3.vietu Karjeras nedēļai veltītajās orientēšanās sacensībās 7.-8.klašu skolēnu komandām “Kas ir kas?” Talsu pamatskolā
Pedagogs – Anda Dzene


 Montu Blumbergu
Karjeras nedēļai veltītā literārā jaunrades darbu konkursa “Kas biju, kas esmu, kas būšu es?” laureāti
Pedagogs – Aira Saleniece


Orientēšanās sacensību“Zig – zag” uzvarētājus 15.kārtā Lejastiezumos:
V12 Ralfam Šmitam – 1.vieta
Austrim Lejam – 2.vieta
Denisam Jaunkalnam – 3.vieta
Pedagogs – Guna Vilka


Orientēšanās sacensību“Zig – zag” uzvarētājus  16.kārtā Spārē:
V12 Ērikam Erdmanim – 1.vieta
Gabrielam Rūmniekam – 2.vieta
Denisam Jaunkalnam – 3.vieta
V14 Edgaram Komļevam – 1.vieta
Artūram Krūmiņam – 1.vieta
Mikam Indriksonam – 3.vieta
S14 Sintijai Beraģei – 1.vieta
Laumai Lejai – 2.vieta
Pedagogs – Guna Vilka


Orientēšanās sacensību “Zig – zag” uzvarētājus 14.kārtā Ugālē:
S14 Laumai Lejai – 2.vieta
Sintijai Beraģei – 2.vieta
V12 Gabrielam Rūmniekam – 3.vieta
V14 Edgaram Komļevam – 1.vieta
Mikam Indriksonam – 1.vieta
Pedagogs – Guna Vilka


 Orientēšanās sacensību “Zig – zag” uzvarētājus 12.kārtā Matkulē
S14 Laumai Lejai – 1.vieta
Sintijai Beraģei – 2.vieta
V12 Austrim Lejam – 3.vieta
Krišam Kviesim – 3.vieta
Pedagogs – Guna Vilka


Orientēšanās sacensību “Zig – zag” uzvarētājus 13.kārtā Dundagā
S14 Sintijai Beraģei – 2.vieta
V12 Ralfam Šmitam – 1.vieta
 Austrim Lejam – 2.vieta
Gabrielam Rūmniekam – 3.vieta
Pedagogs – Guna Vilka

© Valdemārpils vidusskola