Valdemārpils vidusskola

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Apsveicam 2020./2021.m.g.

 

Apsveicam Talsu un Dundagas novadu izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu izstādē-konkursā "Zeme mūsu rokās" laureātus:
Megija Celmiņu
Anci Lembergu - Leinbergu
Līgu Laimu Matisoni
Ar iegūto 1. pakāpi

Jūliju Pavlovu
Ketiju Vanessu Grīnbergu
Ar iegūto 2. pakāpi

        Pedagogi - Anda Dzene, Kira Petroviča

 

Apsveicam orientēšanās sacensību "Zig-Zag" kopvērtējuma uzvarētājus:
V18 Austri Leju - 1. vieta
Ralfu Šmitu - 2. vieta
S18 Žaklīnu Šeju - 3. vieta

        Pedagogs - Guna Vilka

 

Ar iegūto 2. vietu starpnovadu skolu matemātikas olimpiādē:
Elīnu Bērziņu

        Pedagogs - Jānis Kairišs

  

Ar iegūto III pakāpi Latvijas Skolēnu 45. zinātniskās pētniecības darbu reģionālajā konferencē:
Nauri Freibergu
Edgaru Komļevu

        Pedagogs - Inguna Metuzāle

 

Ar iegūto 3. vietu starpnovadu vācu valodas olimpiādē:
Maiju Aneti Betneri

        Pedagogs - Alise Sīpola

 

Ar iegūto 2. vietu starpnovadu vācu valodas olimpiādē (uzaicināta uz valsts olimpiādi):
Sofiju Sūniņu

        Pedagogs - Alise Sīpola

 

Ar iegūto 2. vietu un iespēju iegādāties Bosch elektroinstrumentus 800 EUR vērtībā konkursā "Apgūsti prasmes ar Bosch":
Valdemārpils vidusskolu

 

 

Ar iegūto Atzinību starpnovadu skolu literārās jaunrades darbu konkursā “Vēstule no mājām”:
Lindu Paipalu

        Pedagogs - Ieva Oskerko

 

Ar iegūto Atzinību R. Mūkam veltītajā konkursā "Paskaties uz sevi no augšas un tad no apakšas":
Elīnu Bērziņu
Danielu Tiltiņu

        Pedagogs - Ieva Oskerko

 

Ar iegūto 1. vietu radošo darbu konkursā "Ko tu zini par trušiem?" mazpulcēnus:
Artūru Andreju Mitenbergu
Martu Mitenbergu

        Pedagogs - Anda Dzene

 

Ar augstajiem rezultātiem orientēšanās sacensībās "Zig - Zag" 4.kārtā Kandavā:
V18 Ralfu Šmitu - 1. vieta
Austri Leju - 2. vieta
S18 Žaklīnu Šeju – 1. vieta

         Pedagogs - Guna Vilka

Ar augstajiem rezultātiem orientēšanās sacensībās "Zig - Zag" 5.kārtā Rojā:
V18 Ralfu Šmitu - 1. vieta
Austri Leju - 2. vieta
S18 Žaklīnu Šeju – 1. vieta

        Pedagogs - Guna Vilka

 

Ar uzvaru Jauno matemātiķu konkursa Logo ideju konkursā:
Ralfu Šmitu

        Pedagogs - Sarmīte Krūmiņa

 

 

 

© Valdemārpils vidusskola