Valdemārpils vidusskola

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Apsveicam 2017./2018. m. g.

Nadīni Kalmani
Policijas koledžas rīkotā fotokonkursā "Svētkiem gatavi" uzvarētāju
Pedagogs - Anda Dzene


Ralfu Jagminu

ar iegūto 2.vietu Eiropas čempionātā novusā jauniešiem

 

Kristapu Bērziņu
ar iegūto Atzinību foto jaunradē  (visaugstāk novērtētais darbs)
 
Anniju Augstkalni
ar iegūto Atzinību literārajā jaunradē

Amandu Dēringu
ar iegūto Atzinību vizuālajā jaunradē

Talsu novada BJC konkursā "Spēka vārdi Latvijai"
Pedagogi - A.Saleniece, G.Čudere, A.Dzene


Kristapu Bērziņu
LR Saeimas fotokonkursa "Mūsu karogs" laureātu


OS “Zig – zag” uzvarētājus 2017. gada kopvērtējumā:
S12 – Megijai Celmiņai – 1.vieta
          Līgai Laimai Matisonei – 2.vieta
          Ketijai Vanessai Grīnbergai – 3.vieta
V12 – Ralfam Šmitam – 2.vieta
S14 Sintijai Beraģei – 1.vieta
        Dignai Ceraukstei – 3.vieta
S40 – Gunai Vilkai – 3.vieta
Pedagogs – Guna Vilka

 

Anniju Augstkalni
ar iekļūšanu LTV spēles  “Gudrs, vēl gudrāks” pusfinālā
Pedagogs- Anda Dzene

 

OS “Zig – zag” uzvarētājus 14.kārtā Spārē:
V12 – Ralfam Šmitam – 2.vieta
          Austrim Lejam - 3.vieta
S14 Sintijai Beraģei – 1.vieta
 Pedagogs – Guna Vilka

 
OS “Zig – zag” uzvarētājus 15.kārtā Kandavā:
S12   Megijai Celmiņai – 3.vieta
V12  Austrim Lejam – 2.vieta
        Ralfam Šmitam – 3.vieta
S14 Dignai Ceraukstei – 1.vieta
        Sintijai Beraģei – 2.vieta
Pedagogs – Guna Vilka

 

  Starpnovadu skolu KROSA  uzvarētājus Sabilē:
Denissu Kristiānu Jaunkalnu (individuāli) – 3. vieta

 Kārli Feldmani , Maratu Kuršinski, Eduardu Silgalu, Samantu Buci, Samantu Zdanoviču, Kelliju Indriksoni
ar iegūto 2.vietu komandu kopvērtējumā (no 14 komandām)
 
 Denissu Kristiānu Jaunkalnu, Ralfu Šmitu, Matiass Daniels Grīnbergs, Dārtu Silgali, Keitu Indriksoni, Aneti Kasjaņenko
ar iegūto 3.vietu komandu kopvērtējumā (no 16 komandām)

     

OS “Zig – zag” uzvarētājus 12.kārtā Mordangā:
V12 – Ralfam Šmitam – 2.vieta
S14 Sintijai Beraģei – 1.vieta
       Dignai Ceraukstei – 2.vieta
Pedagogs – Guna Vilka


OS “Zig – zag” uzvarētājus 13.kārtā Ugālē:
S12  Līgai Matisonei – 1.vieta
        Megijai Celmiņai – 1.vieta
V12  Austrim Lejam – 1.vieta
        Ērikam Erdmanim – 1.vieta
        Denisam Jaunkalnam – 2.vieta
        Kristeram Dakstiņam – 3.vieta
Pedagogs – Guna Vilka

OS “Zig – zag” uzvarētājus 11.kārtā Pūrciemā:
V12  Līgai Matisonei – 1.vieta
        Ancei Lembergai-Leinbergai – 3.vieta
        Megijai Celmiņai – 3.vieta
V12  Austrim Lejam – 3.vieta
S14 Sintijai Beraģei – 1.vieta
       Dignai Ceraukstei – 1.vieta
Pedagogs – Guna Vilka


  Ralfu Jagminu, Regnāru Lasmani, Dignu Cerauksti
ar iegūto 3.vietu Latvijas Republikas Jaunatnes komandu čempionātā novusā


MAZPULKU un skolotāju Andu Dzeni
ar iegūto 1.vietu konkursā  “Talsu bruncī ieaustie” nominācijā Darbīgākā organizācija”

© Valdemārpils vidusskola