Valdemārpils vidusskola

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Apsveicam 2017./2018. m. g.

 8.klasi ar iekļūšanu ZZ čempionāta finālā 
Pedagogs -  Anda Dzene


Starpnovadu skolu KROSA  STAFEŠU uzvarētājus:
Denissu Kristiānu Jaunkalnu
Danielu Niku Goldbergu
Austri Leju
Dārtu Silgali
Keitu Indriksoni
Samantu Purgaili
ar iegūto 2.vietu komandu kopvērtējumā
Miku Indriksonu
Kasparu Krišu Paulu
Gunti Eberhardu
Kristīni Kiršteini
Laumu Leju
Jūliju Pavlovu
ar iegūto 2.vietu komandu kopvērtējumā
Feldmani Kārli
Regnāru Lasmani
Eduardu Silgalu
Samantu Buci
Samantu Zdanoviču
Kelliju Indriksoni
ar iegūto 3.vietu komandu kopvērtējumā
Mārtiņu Kalnmali
Valteru Kasjaņenko
Ģirtu Ratnieku
Aneti Silgali
Dignu Cerauksti
Kristu Lipšāni
ar iegūto 3.vietu komandu kopvērtējumā
Pedagogi - Agnese Palameika, Jānis Motivāns



 ZĒNU KORI ar iegūto II pakāpi Kurzemes reģiona zēnu koru konkursā, gatavojoties X zēnu koru salidojumam "Puikas var!"
Pedagogi -  Daiga Lakšmane, Gunita Pauliņa



 

OS “Zig – zag” uzvarētājus
3.kārtā Šķēdes mežniecībā:
 S12 Līgai Laimai Matisonei – 1.vieta
       Megijai Celmiņai – 2.vieta
 V12 Austrim Lejam – 1.vieta
      Ērikam Erdmanim – 2.vieta
       Ralfam Šmitam – 3.vieta
 
4.kārtā Kandavā:
S12 Līgai Laimai Matisonei – 1.vieta
       Megijai Celmiņai – 2.vieta
 V12 Ērikam Erdmanim – 1.vieta
       Ralfam Šmitam – 2.vieta
       Austrim Lejam – 3.vieta
Pedagogs - Guna Vilka

 

Antru Šironovu
ar iegūto II pakāpi Mājturības un tehnoloģiju un mājsaimniecības 19.valsts olimpiādē! 
Pedagogi - Kira Petroviča, Anda Dzene


OS “Zig – zag” uzvarētājus
1.kārtā Kandavā:
S12 Līgai Laimai Matisonei – 1.vieta
       Megijai Celmiņai – 2.vieta
V12 Kristeram Dakstiņam – 1.vieta
S14 Sintijai Beraģei – 1.vieta
 
 2.kārtā Sukturos:
S12 Megijai Celmiņai – 2.vieta
       Līgai Laimai Matisonei – 3.vieta
V12 Austrim Lejam – 1.vieta
       Ralfam Šmitam – 2.vieta
       Krišam Kviesim – 3.vieta
Pedagogs – Guna Vilka


Paulu Grīnfogelu
ar iegūto Zelta diplomu VII Latvijas Mūzikas olimpiādes finālā vecākajā grupā.
PedagogsGunta Vecvagare


Paulu Grīnfogelu 
ar iegūto 1.vietu Kurzemes novada mūzikas olimpiādē vecākai grupai.
Pedagogs - Gunta Vecvagare


Lauru Ratnieci 
ar iegūto III pakāpi Kurzemes reģiona 9.skolēnu zinātniskās pētniecības darbu konferencē Liepājā.
Pedagogs Dace maķevica


Montu Blumbergu
ar iegūto Atzinību Kurzemes reģiona 9.skolēnu zinātniskās pētniecības darbu konferencē Liepājā.
Pedagogs Kristīne Koha - Dzene


Salvi Karolu
ar iegūto 2.vietu Talsu, Dundagas, Rojas, Mērsraga novadu ģeogrāfijas olimpiādē 10. - 12.klasei.
Pedagogs - Sandra Eisaka


Šarloti Ullu Braunfeldi
ar iegūto Diplomu Talsu, Dundagas, Rojas, Mērsraga novadu vizuālās mākslas olimpiādē 1. - 4. klasei.
Pedagogs - Kira Petroviča


Tīnu Jansoni, Martu Mitenbergu
ar iegūto Atzinību Talsu, Dundagas, Rojas, Mērsraga novadu vizuālās mākslas olimpiādē 1. - 4. klasei.
Pedagogi - Kira Petroviča, Inguna Sproģe


Esteri Sterķi
ar iegūto Atzinību Talsu, Dundagas, Rojas, Mērsraga novadu vizuālās mākslas olimpiādē 5. - 6. klasei.
Pedagogs -Gija Čudere


Kintiju Mūrnieci
ar iegūto Atzinību Talsu, Dundagas, Rojas, Mērsraga novadu vizuālās mākslas olimpiādē 9. 10. klasei.
Pedagogs -Gija Čudere


Renāru Bērziņu
ar iegūto Atzinību Talsu, Dundagas, Rojas, Mērsraga novadu mājturības un tehnoloģiju olimpiādē 6.-7.klasei.
Pedagogs - Alvils Cielēns



Megiju Celmiņu
ar iegūto 2.vietu Talsu novada apvienības mājturības un tehnoloģiju olimpiādē 6.-7.klasei.
Līgu Laimu Matisoni
ar iegūto 3.vietu Talsu novada apvienības mājturības un tehnoloģiju olimpiādē 6.-7.klasei.
Pedagogs - Anda Dzene


Džefriju Gati Lejasmeieru
ar izvirzīšanu uz Augškurzemes skolēnu skatuves runas konkursu Kandavā
Pedagogs - Dace Maķevica


Dāvidu Lipenbergu
ar iegūto 3.vietu Talsu novada BJC rīkotajās koka auto modeļu sacensībās
Pedagogs - Alvils Cielēns


Paulu Grīnfogelu
ar iegūto 1.vietu VII Latvijas Mūzikas olimpiādes 2.kārtā vecākajā grupā.
Pedagogs - Gunta Vecvagare


Renāru Bērziņu
ar iegūto 2.vietu Talsu, Dundagas, Rojas, Mērsraga novadu matemātikas olimpiādē 7.klasei.
Pedagogs - Sandra Bērziņa


Elīnu Bērziņu
ar iegūto 3.vietu Talsu, Dundagas, Rojas, Mērsraga novadu kombinētajā olimpiādē 4.klasei.
Kārli Feldmani 
ar iegūto Atzinību (6.vieta) Talsu, Dundagas, Rojas, Mērsraga novadu kombinētajā olimpiādē 4.klasei.
Pedagogs - Indra Valberga


Netradicionālo orķestri ar iegūto I pakāpi,
VIA "Metafora" ar iegūto I pakāpi
Kurzemes izglītības iestāžu vokāli - instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu festivālā - konkursā "No baroka līdz rokam"
Pedagogs - Gunta Vecvagare

 
Antru Šironovu, Sindiju Kiršteini, Kristapu Bērziņu
ar iekļūšanu 19.valsts olimpiādes mājsaimniecībā "Mēs - Latvijas simtgadei" 3.kārtā.
Pedagogi: Kira Petroviča, Anda Dzene, Alvils Cielēns
 
  Tomasu šeju
ar iegūto 1.vietu Talsu, Dundagas, Rojas, Mērsraga novadu fizikas olimpiādē 10.klasei.
Pedagogs - Agra Usele


Aneti Silgali
ar iegūto 1.vietu Talsu, Dundagas, Rojas, Mērsraga novadu matemātikas olimpiādē 10.klasei.
Anete uzaicināta piedalīties valsts olimpiādē.
Pedagogs - Sarmīte Krūmiņa

 
Džefriju Gati Lejasmeieru
ar iekļūšanu starpnovadu skolu skatuves runas konkursa 2.kārtā
Pedagogs - Dace Maķevica
 

Salvi Karolu
ar iegūto 3.vietu Talsu, Dundagas, Rojas, Mērsraga novadu vēstures olimpiādē 12.klasei.
Pedagogs - Andris Dzenis

 

Elīnu Bērziņu, Paulu Pavlovsku, Antru Šironovu
SIA “AAS “Piejūra”” skolēnu zīmējumu konkursa “Mana pilsēta, novads gadalaikos” laureātus
Pedagogi- Gija Čudere, Indra Valberga

  

Salvi Karolu
ar iegūto Atzinību (4.vieta) Talsu, Dundagas, Rojas, Mērsraga novadu bioloģijas olimpiādē 12.klasei.
Pedagogs - Inguna Metuzāle


Paulu Grīnfogelu, Kristu Girēvicu
ar iegūto Atzinību (5.vieta) Talsu, Dundagas, Rojas, Mērsraga novadu bioloģijas olimpiādē 11.klasei.
Pedagogs - Inguna Metuzāle

 

Nadīni Kalmani
Policijas koledžas rīkotā fotokonkursā "Svētkiem gatavi" uzvarētāju
Pedagogs - Anda Dzene


Ralfu Jagminu

ar iegūto 2.vietu Eiropas čempionātā novusā jauniešiem

 

Kristapu Bērziņu
ar iegūto Atzinību foto jaunradē  (visaugstāk novērtētais darbs)
 
Anniju Augstkalni
ar iegūto Atzinību literārajā jaunradē

Amandu Dēringu
ar iegūto Atzinību vizuālajā jaunradē

Talsu novada BJC konkursā "Spēka vārdi Latvijai"
Pedagogi - A.Saleniece, G.Čudere, A.Dzene


Kristapu Bērziņu
LR Saeimas fotokonkursa "Mūsu karogs" laureātu


OS “Zig – zag” uzvarētājus 2017. gada kopvērtējumā:
S12 – Megijai Celmiņai – 1.vieta
          Līgai Laimai Matisonei – 2.vieta
          Ketijai Vanessai Grīnbergai – 3.vieta
V12 – Ralfam Šmitam – 2.vieta
S14 Sintijai Beraģei – 1.vieta
        Dignai Ceraukstei – 3.vieta
S40 – Gunai Vilkai – 3.vieta
Pedagogs – Guna Vilka

 

Anniju Augstkalni
ar iekļūšanu LTV spēles  “Gudrs, vēl gudrāks” pusfinālā
Pedagogs- Anda Dzene

 

OS “Zig – zag” uzvarētājus 14.kārtā Spārē:
V12 – Ralfam Šmitam – 2.vieta
          Austrim Lejam - 3.vieta
S14 Sintijai Beraģei – 1.vieta
 Pedagogs – Guna Vilka

 
OS “Zig – zag” uzvarētājus 15.kārtā Kandavā:
S12   Megijai Celmiņai – 3.vieta
V12  Austrim Lejam – 2.vieta
        Ralfam Šmitam – 3.vieta
S14 Dignai Ceraukstei – 1.vieta
        Sintijai Beraģei – 2.vieta
Pedagogs – Guna Vilka

 

  Starpnovadu skolu KROSA  uzvarētājus Sabilē:
Denissu Kristiānu Jaunkalnu (individuāli) – 3. vieta

 Kārli Feldmani , Maratu Kuršinski, Eduardu Silgalu, Samantu Buci, Samantu Zdanoviču, Kelliju Indriksoni
ar iegūto 2.vietu komandu kopvērtējumā (no 14 komandām)
 
 Denissu Kristiānu Jaunkalnu, Ralfu Šmitu, Matiass Daniels Grīnbergs, Dārtu Silgali, Keitu Indriksoni, Aneti Kasjaņenko
ar iegūto 3.vietu komandu kopvērtējumā (no 16 komandām)

     

OS “Zig – zag” uzvarētājus 12.kārtā Mordangā:
V12 – Ralfam Šmitam – 2.vieta
S14 Sintijai Beraģei – 1.vieta
       Dignai Ceraukstei – 2.vieta
Pedagogs – Guna Vilka


OS “Zig – zag” uzvarētājus 13.kārtā Ugālē:
S12  Līgai Matisonei – 1.vieta
        Megijai Celmiņai – 1.vieta
V12  Austrim Lejam – 1.vieta
        Ērikam Erdmanim – 1.vieta
        Denisam Jaunkalnam – 2.vieta
        Kristeram Dakstiņam – 3.vieta
Pedagogs – Guna Vilka

OS “Zig – zag” uzvarētājus 11.kārtā Pūrciemā:
V12  Līgai Matisonei – 1.vieta
        Ancei Lembergai-Leinbergai – 3.vieta
        Megijai Celmiņai – 3.vieta
V12  Austrim Lejam – 3.vieta
S14 Sintijai Beraģei – 1.vieta
       Dignai Ceraukstei – 1.vieta
Pedagogs – Guna Vilka


  Ralfu Jagminu, Regnāru Lasmani, Dignu Cerauksti
ar iegūto 3.vietu Latvijas Republikas Jaunatnes komandu čempionātā novusā


MAZPULKU un skolotāju Andu Dzeni
ar iegūto 1.vietu konkursā  “Talsu bruncī ieaustie” nominācijā Darbīgākā organizācija”

© Valdemārpils vidusskola