Valdemārpils vidusskola

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Apsveicam 2021./2022.m.g.

 

ZIGITU ZDANOVIČU, LAURU SĪPOLU
ar iegūto 1. augstāko vērtējumu un Zelta medaļu
atklātajā tehnoloģiju un dizaina olimpiādē

                       Pedagogs - Anda Dzene, Kira Petroviča



KEITU INDRIKSONI
ar iegūto 2. augstāko vērtējumu un Sudraba medaļu,
ELIZABETI LAINI CAUNĪTI, REINI SĪPOLU, KĀRLI FELDMANI, SAMANTU LAURU BUCI, ELIZABETI FREIBERGU
ar iegūto Ekselences medaļu
atklātajā tehnoloģiju un dizaina olimpiādē

                        Pedagogs - Anda Dzene



ELĪNU BĒRZIŅU
ar veiksmīgu dalību 5. Starptautiskajā mūzikas olimpiādē

                       Pedagogs – Gunta Vecvagare



8.a klasi
ar iegūto Atzinību
radošo darbu konkursā
“Misija – KRUPIS. Izglāb princi!” 7.-9.kl.grupā!

                      Pedagogs - Daiga Vasioleka

  


Mūsdienu deju grupu
ar iegūto 1.vietu
Talsu BJC Mūsdienu un ritma deju video konkursā "Šurumburums"
1.– 4. klašu iesācēju grupā!

                      Pedagogs - Eva Fricberga

 


EVELĪNU ALEKSU ANDERSONI
ar iegūto 1.vietu Talsu novada vācu valodas olimpiādē

                       Pedagogs – Alise Sīpola



ELIZABETI LAINI CAUNĪTI, REINI SĪPOLU, KĀRLI FELDMANI, SAMANTU LAURU BUCI, ELIZABETI FREIBERGU, KEITU INDRIKSONI, ZIGITU ZDANOVIČU, LAURU SĪPOLU
ar iekļūšanu atklātās tehnoloģiju un dizaina olimpiādes nākamajā kārtā (ekselences līmenī)

                       Pedagogs – Anda Dzene

 

 

KĀRLI FELDMANI
ar iegūto 1.vietu,
ELĪNU BĒRZIŅU
ar iegūto Atzinību
Talsu novada matemātikas olimpiādē

                       Pedagogs - Jānis Kairišs

 


ELIZABETI FREIBERGU
ar iegūto III pakāpi ZPD valsts konferencē 

                      Pedagogs – Dace Maķevica


ALEKSU PIPARU un KATRĪNU IVANOVU
ar iegūto I pakāpi,
ANNU KRISTAPSONI
ar iegūto III pakāpi
Talsu novada skatuves runas konkursa 1. kārtā.
Alekss un Katrīna tiek izvirzīti uz konkursu valstī.

                    Pedagogi - Dace Maķevica, Ieva Oskerko

 

LANU KRAFTI
ar iegūto Atzinību Talsu novada matemātikas olimpiādē

                     Pedagogs – Kira Petroviča


ELIZABETI FREIBERGU
ar iegūto I pakāpi Kurzemes reģiona skolēnu ZPD konferencē

                     Pedagogs – Dace Maķevica

 

ANETI KASJAŅENKO
ar iegūto III pakāpi Kurzemes reģiona skolēnu ZPD konferencē

                     Pedagogs – Daina Vasioleka

 

SAMANTU SANIJU BERAĢI
ar iegūto Atzinību Talsu novada angļu valodas olimpiādē

                     Pedagogs – Baiba Demberga


AUSTRI LEJU
ar iegūto 1. vietu Talsu novada matemātikas olimpiādē un uzaicinājumu dalībai Valsts olimpiādē

                     Pedagogs - Jānis Kairišs


Pedagogu JĀNI KAIRIŠU
ar uzvaru Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas konkursā par labāko klases audzināšanas stundu draudzīgas un cieņpilnas vides veicināšanai klasē vidusskolu un profesionālo izglītības iestāžu grupā

MARIJU DANIELU DUŠČAKU
ar iegūto 3. vietu Talsu novada krievu valodas olimpiādē 11.klasēm

                      Pedagogs - Lita Ivančikova

 

© Valdemārpils vidusskola