Valdemārpils vidusskola

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

5. klašu konkurss-viktorīna "Esi gudrs-būsi vesels"

            2013. gada 21. februārī Talsu Valsts ģimnāzijas zālē norisinājās Talsu novada mutes veselības centra, Talsu novada Bērnu un jauniešu centra un jauniešu apvienības „TAS.ES”  organizētais 5.klašu konkurss-viktorīna „Esi gudrs-būsi vesels”.
          Konkursā-viktorīnā piedalījās 18 komandas no Talsu un Dundagas novadiem. Konkursanti veica uzdevumus par piecām tēmām: zobu kopšanas līdzekļi, zobu grupas un uzdevumi, kaitīgie ieradumi, zobu traumas un mutes veselība un uzturs. Katras komand
as kapteinis uzdeva iepriekš sagatavotu jautājumu citai komandai par kādu no konkursa tēmām. Dalībnieki demonstrēja sagatavotos priekšnesumus par tēmu „Smaids dara pasauli dzīvespriecīgāku”. Līdzjutēji aktīvi atbalstīja savējos.

            Konkursu vērtēja žūrija - Talsu novada sociālā dienesta Sociālo pakalpojumu nodaļas vadītāja Ina Dreimane, Talsu novada mutes veselības centra vadītāja Edīte Grīnberga, zobu higiēniste Daiga Lubarska (no Tukuma), zobārste Irēna Liepa (no Kuldīgas) un zobu higiēniste Dace Dudarenoka (no Talsiem).

            Šajā konkursā piedalījās arī mūsu skolas 5.a un 5b.klases komandas. Pateicamies dalībniekiem un skolotājām S.Krūmiņai un B.Ozoliņai, kuras palīdzēja sagatavoties konursam un viktorīnai.

Daiga Vasioleka,

direktora vietniece izglītības jomā

© Valdemārpils vidusskola