Valdemārpils vidusskola

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Žetona vakars

Žetona vakars „Mums pieder tik daudz – savs dzīves vilciens”

Šī gada 24.februārī Valdemārpils vidusskolā notika Žetona vakars. Pasākumu vadīja 12.klases skolēni Jānis Pēkmanis un Laura Jaunarāja.

Žetona vakarā kopā ar 12.a,b,v klašu audzēkņiem bija viņu audzinātāji Alise Sīpola, Daiga Vasioleka, Igurds Baņķis un Valda Štrausa, pedagogi, vecāki, draugi un radi.

Šogad Žetona vakarā, ceļojot dzīves vilcienā no agras bērnības līdz vidusskolas laikam, tika rādīti dažādi video no ikdienas dzīves skolā, bērnudārzā. Tika dziedātas dziesmas, lasīti raksturojumi.

Lielu paldies vēlamies pateikt viesiem no Valdemārpils bērnudārza - Dipsijam un La La ( audzinātājām Elitai un Ingai), skolotājam Ingum un 1.klases skolēniem, Valdemārpils jaunieša centra aktīvajiem jauniešiem un vadītājai Mairai Indriksonei, 11.klases skolēniem un audzinātājiem Andai un Vitālijam par garšīgajām konfektēm un pienu, Valdemārpils vidusskolas ekonomikas skolotājai Olgai Blumbahai par vēlējumu, kuru nolasīja Juris Mūrmanis.

Tagad katram topošajam absolventam ir skolas žetons. Tas nesīs veiksmi!

Mums pieder tik daudz- savs dzīves vilciens un vilciena vadītāja amats. Tādēļ visas iespējas apstāties tur, kur to gribam mēs, mainīt virzienu, kad to gribam mēs, nevis kāds cits. Tāpēc runas par to, ka mēs varētu palaist garām un nepaspēt sasniegt savus mērķus un sapņus, ir muļķības, bet ar vienu noteikumu – ja nepagursim un nepadosimies.

Tādēļ apsolām neatteikties no sava vilciena vadītāja amata un nepadoties!

 

Laura Jaunarāja, 12b.klases skolniece

© Valdemārpils vidusskola