Valdemārpils vidusskola

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Piparkūku smaržās virmo viss gaiss...

Es ļoti gaidu šo jauko domu un piparkūku smaržu laiku. Nedaudz atskatījos uz savu radošo gadu gājumu. Daudz raksta par to, kādas piparkūkas cept un kā to labāk darīt. Valdemārpils vidusskolā piparkūku namiņus cepam jau 10 gadus. Šogad - neliela jubileja, un tas mani priecē. Darba stundu pie plīts pavadīts daudz. Bet man ir liels prieks par skolēnu veikumu. Piparkūku namiņus cep 9. klašu meitenes un mājturības klašu skolēni. Visu šo gadu garumā ir tapuši visdažādākie namiņi – piparkūku egles, piparkūku vainagi, baznīcas, pilis. Šogad man ļoti lielu gandarījumu un prieku sagādājuši skolēnu darinājumi – dzirnavas, pilis, baznīcas, lieli un mazi namiņi.

Paldies maniem jaukajiem skolēniem par darbu, kuru viņi veica ar lielu sirds mīlestību! Paldies par jauko Ziemassvētku noskaņu skolā! Paldies audzēkņu vecākiem par materiālo un morālo atbalstu. Paldies par sapratni, ja skolas telpās nākas pavadīt daudz brīvā laika.

Novēlu visiem saviem skolēniem un viņu vecākiem, lai Ziemassvētku rūķi nes daudz prieka, smaržīgu piparkūku, gaišu domu un, galvenais, veselību!

Mājturības skolotāja

Anda Dzene

© Valdemārpils vidusskola