Valdemārpils vidusskola

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Veselības veicināšanas pasākumi

papardeszieds1718
Pateicoties Talsu novada pašvaldībā uzsāktajam projektam „Vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Talsu novadā” un tam, ka  Valdemārpils vidusskola  darbojas Veselību veicinošo skolu tīklā,  septembrī un oktobrī mūsu skolas skolēniem un vecākiem tika piedāvātas vairākas nodarbības par veselības jautājumiem.
     21. septembrī psiholoģe  1.-6.kl. vecākus aicināja uz lekciju par bērnu reproduktīvo veselību, savukārt, 7.-9. kl. vecākus - par bērnu atkarību mazināšanu.
   27.septembrī  3.-5.klašu skolēni tikās ar psiholoģi Zintu Lindi, lai runātu par psihoemocionālo veselību, bet 2.oktobrī SPKC lektores 1., 2.kl. skolēniem vadīja nodarbības par personīgo higiēnu un traumatismu.
    17. oktobrī 10.,11.kl. skolēniem bija iespēja tikties ar biedrības “Papardes zieds” pārstāvjiem, lai interaktīvā nodarbībā runātu par reproduktīvo veselību.
    14.novembrī  plkst. 12.25 uztura speciāliste 1.,2.kl. skolēnus aicinās uz nodarbību par veselīgu uzturu, savukārt, plkst. 16.00 notiks nodarbība – meistarklase “Veselīgs uzturs” pieaugušajiem.
   16.novembrī  17.00 3.-6.kl. vecāki aicināti apmeklēt lekciju par bērnu psihoemocionālo veselību, kuru vadīs Marija Ābeltiņa.

© Valdemārpils vidusskola