Valdemārpils vidusskola

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Mazpulcēnu dalība konkursā "Iedves kartonā dzīvību"

Kopīgi izlēmām, ka veidosim galda lampu. Šī lampa būtu noderīga telpas rotāšanai. Nolēmām, ka lampai vajadzētu būt tādai, lai to varētu novietot uz paaugstinājuma vai iekārt griestos. Pamatmateriāls mums bija kartons, kuru papildināja krāsainais kreppapīrs.
Lampai bija četras malas, katra savā krāsā. Lampa īpaši skaisti izskatās vakarā, jo katra mala izstaro savu krāsu – sarkanu, dzeltenu, zaļu, oranžu. Rezultātā tika iegūts oriģināls, dekoratīvs telpas gaismeklis, kuru varētu izmantot teātra izrādēs, kafejnīcās vai dzīvoklī, kurā nebūtu vajadzīgs spilgts apgaismojums.
Savu pieteikumu iesūtījām 2014. gada 4. decembrī.  Ar nepacietību gaidījām kādu ziņu. 25. martā negaidīti saņēmām ziņu, ka esam tikuši 2. kārtā.
26. martā bijām Rīgā un prezentējām savu darbu. Kopā 2. kārtā piedalījās septiņas komandas. Darbi bija interesanti  izstrādāti. Kamēr žūrija vērtēja komandu sniegumu, mēs iepazināmies ar SIA „ Austra Pak ” ražotni. Redzējām, kā top kartona iepakojumi. Mūs cienāja ar konfektēm, kūkām un tēju.
Žūrija atzinīgi novērtēja visas komandas. Mēs ieguvām godpilno 2.vietu, lielu pieredzi un labas emocijas. Noteikti šāda veida konkursos centīsimies piedalīties arī turpmāk.

  Valdemārpils vidusskolas mazpulku priekšnieks Edžus Bumbieris

© Valdemārpils vidusskola