Valdemārpils vidusskola

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Valdemārpils mazpulcēni – labdarības un izpalīdzības dāvātāji

Tika saziedotas  saimniecībā noderīgas preces, apģērbs, kārumi, rotaslietas, spēles. Priecājamies par atsaucīgo Talsu autobusa šoferīti, kurš savāktās mantas nogādāja Rīgā. Tur ziedojumus savākšanas vietā nogādāja Ērika Šaudere – atsaucīga un izpalīdzīga sieviete.

    Netālu no mums Ārlavā, skaistā vietā pie Sasmakas ezera, atrodas Ārlavas pansionāts. 14.decembrī vēlējāmies iepriecināt pansionāta iemītniekus ar pašceptiem kārumiem. Nelielu muzikālu sveicienu sniedza 3.klases skolniece Kristiāna Kleina ar savu skolotāju Lidiju Lauu un Anete Kasjaņenko, Samanta Purgaile, Alita Ceraukste kopā ar skolotāju Ilzi Dimzu. Edžus Bumbieris – mazpulku priekšnieks – visiem novēlēja jaukus Ziemassvētkus un veselīgu Jauno gadu. Vienojāmies, ka sadarbība ar pansionāta iemītniekiem turpināsies un pavasarī mazpulcēni palīdzēs sakopt Ārlavas pansionāta apkārtni.

    Mīlestība un rūpes nepieciešamas arī mūsu mazajiem draugiem – dzīvniekiem. Tāpēc 29.decembrī Laura Šironova, Sabīne Bērziņa un mazpulku vadītāja Anda Dzene devās uz Talsu dzīvnieku patversmi, lai nogādātu Valdemārpils vidusskolas skolēnu un skolotāju sarūpēto cienastu un dzīvniekiem noderīgas lietas. Ziedojumus uz patversmi palīdzēja nogādāt Ojārs Dzenis.

    Sabīne Bērziņa, Laura Šironova kopā ar skolotājām Airu Salenieci un Andu Dzeni sagatavoja ķirbju salātus Valdemārpils vidusskolas pensionētajiem skolotājiem.

    Esam gandarīti par to, ka šajā Ziemassvētku gaidīšanas laikā varējām iepriecināt kaut dažus no līdzcilvēkiem un samīļot četrkājainos draugus.

    Dodot citiem, esam kļuvuši bagātāki un labestīgāki paši. Nekad nedrīkstam aizmirst, ka ikvienam reizēm varētu būt nepieciešams baltā labestības eņģeļa pieskāriens.

  Laura Šironova,Valdemārpils vidusskolas mazpulka dalībniece

© Valdemārpils vidusskola