Valdemārpils vidusskola

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Apsveicam 2014./2015.m.g.

Orientēšanās sacensību „Zig – zag” 10. kārtas uzvarētājus pie Vēžezera:

S12 Samantu Purgaili – 2.vieta

Helēnu Emmu Dzeni – 3.vieta

V12 Austri Leju – 2.vieta

S14 Laumu Leju – 1.vieta

Brendu Purgaili – 2.vieta

Sintiju Beraģi – 3.vieta

V14 Edgaru Komļevu – 1.vieta

Miku Indriksonu – 2.vieta

pedagogs – Guna Vilka


Orientēšanās sacensību „Zig – zag” 8. kārtas uzvarētājus Rojā:

S12 Līgu Laimu Matisoni – 3.vieta

 V12 Austri Leju – 2.vieta

Danielu Niku Goldbergu– 3.vieta

S14 Laumu Leju – 1.vieta

Sintiju Beraģi – 2.vieta

Brendu Purgaili – 3.vieta

V14 Miku Indriksonu- 1.vieta

Edgaru Komļevu – 2.vieta

 

 9. kārtas uzvarētājus Matkulē:

S12 Samantu Purgaili – 3.vieta

Alitu Cerauksti – 3.vieta

V12 Ralfu Šmitu – 1.vieta

Austri Leju – 2.vieta

S14 Sintiju Beraģi – 1.vieta

Brendu Purgaili – 2.vieta

Laumu Leju – 3.vieta

pedagogs – Guna Vilka

 

ar iegūto 1.vietu pirmās palīdzības sacensībās

Valteru Grīnfogelu

Elizabeti Dzeni

Nikolu Ivanovu

Adrianu Muzikantu-Spēlmani

Danielu Muzikantu-Spēlmani

pedagogs – Inguna Metuzāle


 9.klasi ar iekļūšanu ZZ čempionāta finālā

Pedagogs – Kristīne Koha-Dzene


Orientēšanās sacensību „Zig – zag” 6.kārtas uzvarētājus Spārē:

S12 Brendu Endzeli – 2.vieta

Aneti Kasjaņenko – 3.vieta

V12 Krišu Kviesi – 3.vieta

S14 Sintiju Beraģi – 1.vieta

 Laumu Leju – 2.vieta

V14 Miku Indriksonu- 1.vieta

Armandu Robertu Ragovski – 2.vieta

Edgaru Komļevu – 3.vieta

 

Orientēšanās sacensību „Zig – zag” 7.kārtas uzvarētājus Mordangā:

S12 Brendu Endzeli – 1.vieta

Helēnu Emmu Dzeni – 2.vieta

Aneti Kasjaņenko – 3.vieta

V12 Ralfu Šmitu – 2.vieta

Austri Leju – 3.vieta

S14 Laumu Leju – 1.vieta

Sintiju Beraģi – 2.vieta

Brendu Purgaili – 3.vieta

V14 Miku Indriksonu- 1.vieta


Foto konkursa „Atrodi ebreju burtu” uzvarētājus:

Danielai Tiltiņai – 1.vieta

Kristīnei Kiršteinei – 3.vieta

Sabīnei Bērziņai – 3.vieta

Evelīnai Līnai Petrovičai - 3.vieta

Guntrai Šironovai – Atzinība

Pedagogs – Anda Dzene


Orientēšanās sacensību „Zig – zag” 4.kārtas uzvarētājus Kandavā:

S12 Samantu Purgaili – 1.vieta

V12 Ralfu Šmitu – 1.vieta

Aivaru Stromani – 2.vieta

S14 Laumu Leju – 1.vieta

Brendu Purgaili – 2.vieta

Sintiju Beraģi – 3.vieta

V14 Robertu Ragovski – 1.vieta

Miku Indriksonu – 2.vieta

 

Orientēšanās sacensību „Zig – zag” 5.kārtas uzvarētājus Kamparkanā:

S12 Samantu Purgaili – 1.vieta

Helēnu Emmu Dzeni – 2.vieta

V12 Austri Leju – 1.vieta

Valteru Čulkstenu – 2.vieta

S14 Laumu Leju – 1.vieta

Sintiju Beraģi – 2.vieta

V14 Miku Indriksonu- 1.vieta

Edgaru Komļevu – 2.vieta


 5.kl., 9.kl., 10.kl. skolēnus

ar iekļūšanu ZZ čempionāta pusfinālā

 

Orientēšanās sacensību „Zig – zag” 3.kārtas uzvarētājus Sukturos:

 S12 Samantu Purgaili – 2.vieta

S14 Laumu Leju – 1.vieta

V14 Miku Indriksonu - 2.vieta

Robertu Ragovski – 3.vieta

pedagogs – Guna Vilka


 Lauru Sīpolu

Sandiju Driņķi

ar iegūto Atzinību starpnovadu vizuālās mākslas olimpiādē

pedagogs – Gija Čudere

 

 Orientēšanās sacensību „Zig – zag” 2.kārtas Kamparkalnā uzvarētājus:

S12 Samantu Purgaili – 1.vieta

Rubīnu Kleinu – 2.vieta

Brendu Endzeli - 3.vieta

V12 Aivaru Stromani – 1.vieta

S14 Laumu Leju – 1.vieta

Sintiju Beraģi – 2.vieta

Brendu Purgaili – 3.vieta

V18 Danielu Muzikantu – Spēlmani - 1.vieta

pedagogs – Guna Vilka


Rinaldu Raivo Romanovski

ar iegūto 1.vietu starpnovadu angļu valodas olimpiādē

pedagogs – Guna Vilka

 

Martinu Sjanitu

ar iegūto II pakāpi Latvijas izglītības iestāžu skatuves runas konkursā, gatavojoties XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem

pedagogs – Brigita Ozoliņa


Kristīni Kiršteini

ar iekļūšanu TV spēles „Gudrs, vēl gudrāks” 2.kārtā!

pedagogs – Anda Dzene

 

Elviju Braunu

ar iegūto 3.vietu Kurzemes reģiona 6.skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konkursā

pedagogs – Inguna Metuzāle

 

Andu Dzeni

ar iegūto 2.vietu Talsu novada izglītības iestāžu pedagogu konkursā „labākās audzināšanas stundas plāns un apraksts”

 

Martinu Sjanitu

ar iekļūšanu skatuves runas konkursa Kurzemes kārtā

pedagogs- Brigita Ozoliņa


Sandiju Alksni

Niku Emīlu Ratnieku

ar iegūto Atzinību starpnovadu informātikas olimpiādē

pedagogi- Aiga Bērziņa, Sarmīte Krūmiņa


Lauru Šironovu

ar iegūto III pakāpi, valsts 3.atklātajā mājsaimniecības olimpiādē

Sabīni Bērziņu

Sandiju Driņķi

Brendu Santru Konovu

ar iegūto Atzinību valsts 3.atklātajā mājsaimniecības olimpiādē

pedagogs –  Anda Dzene


Sindiju Kiršteini

ar  iegūto Atzinību starpnovadu krievu valodas olimpiādē

pedagogs- Brigita Ozoliņa

 

Evelīnu Kasjaņenko

Paulu Grīnfogelu

Valteru Grīnfogelu

ar iegūto I pakāpi

vokālās mūzikas konkursa „Balsis” 2.kārtā

pedagogs –  Daiga Lakšmane


Rutu Vērnieci

Elizabeti Dzeni

Eviku Freibergu

Maiju Betneri

Sandiju Driņķi

Paulu Grīnfogelu

ar iegūto 3.vietu vides izziņas spēļu konkursā „Iepazīsti vidi!”

pedagogs –  Daiga Vasioleka


Evelīnu Kasjaņenko

Paulu Grīnfogelu

Valteru Grīnfogelu

ar iekļūšanu vokālās mūzikas konkursa „Balsis” 2.kārtā

pedagogs –  Daiga Lakšmane


Sabīni Bērziņu

Sandiju Driņķi

Brendu Santru Konovu

Lauru Šironovu

ar iekļūšanu valsts 3.atklātās mājsaimniecības olimpiādes II kartā

pedagogs –  Anda Dzene


Evelīnu Kasjaņenko

ar iegūto Atzinību starpnovadu matemātikas olimpiādē

pedagogi –

Kristīne Koha- Dzene

Ligita Boginska


 Kristīni Kiršteini

ar iegūto ZELTA MEDAĻU glezniecībā XIV starptautiskajā vizuālās mākslas konkursā „Es dzīvoju pie jūras”

pedagogs – Anda Dzene

 

Unu Ugriku

Solvitu Gulbi

ar iekļūšanu valsts 11.atklātās mājturības un tehnoloģiju olimpiādes „Gadalaiki-vasara” 2.kārtā!

pedagogs – Kira Petroviča


Martinu Sjanitu,

Samantu Purgaili,

Evelīnu Kasjaņenko

ar iekļūšanu starpnovadu skatuves runas konkursa 2.kārtā!

pedagogi :

Brigita Ozoliņa

Kira Petroviča

Dace Maķevica

 

Netradicionālo orķestri

ar iegūto I pakāpi,

instrumentālo ansambli „Kolorīts”

ar iegūto II pakāpi

instrumentālo kolektīvu festivālā– konkursā Ventspilī

pedagogs – Gunta Vecvagare

 

Evelīnu Kasjaņenko

ar iegūto 3.vietu starpnovadu  latviešu valodas un literatūras olimpiādē

pedagogs – Dace Maķevica

 

Sindiju Stanki

ar  iekļūšanu konkursa "Darini kalendāru 2015" laureātu vidū


Matīsu Ļotčikovu

ar iegūto 3.vietu starpnovadu bioloģijas olimpiādē

pedagogs – Inguna Metuzāle


8a.klases komandu „Niknās pienenes” ar iekļūšanu konkursa „Gribu būt mobils” pusfinālā!

( Valters Grīnfogels, Evelīna Kasjaņenko, Rinalds Raivo Romanovskis, Valters Kasjaņenko, Džeina Auziņa)


SIA „Piejūra” organizētā zīmējumu konkursa „Dzīvais mežs” laureāti:

Sandiju Driņķi

Rutu Vērnieci

Lauru Sīpolu

Renāru Bērziņu

ar iegūto 3.vietu Talsu novada sacensībās basketbolā

Artūru Silgalu

Aivi Augstkalnu

Adrianu Muzikantu – Spēlmani

Salvi Karolu

Ričardu Šteinfeldu

Valteru Kasjaņenko

Jāni Ragovski

Andreju Ļaksu 

Arni Stromani

Ediju Jansonu

ar iegūto 1.vietu Talsu novada  „Veiklo stafetēs”

Kelliju Indriksoni

Keitu Indriksoni

Samantu Purgaili

Helēnu Emmu Dzeni

Aneti Kasjaņenko

Armandu Robertu Ragovski

Nauri Freibergu

Ediju Ezeriņu

Gunti Eberhardu

Denisu Jaunkalnu

Talsu BJC rīkotā muzikālās, vizuālās, literārās jaunrades konkursa

„Talsu, Dundagas, Rojas, Mērsraga novadi – gadsimtu griežos” laureātus:

Literārā jaunrade:

Edžu Bumbieri

Zani Bērziņu

Valteru Grīnfogelu

Muzikālā jaunrade:

Zani Bērziņu

Ritvaru Valdmani

Kārli Albertu Dzeni

Vizuālā māksla:

Sandiju Driņķi

Foto:

Brendu Santru Konovu

Kristapu Bērziņu

Zani Bērziņu

Pedagogi – Aira Saleniece, Dace Maķevica, Anda Dzene, Gija Čudere

 

Orientēšanās sacensību „Zig – zag” kopvērtējumā:

S12 Laumu Leju – 1.vieta

Brendu Endzeli - 3.vieta

V12 Miku Indriksonu – 1.vieta

Edgaru Komļevu – 2.vieta

V18 Danielu Muzikantu – Spēlmani - 2.vieta

S40 Gunu Vilku – 2.vieta

pedagogs – Guna Vilka

 Talsu novada skolēnu Olimpiādes 2. vietas ieguvējus futbola sacensībās 08.10.2014. Talsos

Artūru Silgalu  

Jāni Ragovski       

Arni Stromani

Ediju Jansonu

Markusu Kalmani

Ģirtu Ratnieku

Adrianu Muzikantu-Spēlmani

Ričardu Šteinfeldu

Valteru Kasjaņenko

Valteru Grīnfogelu

Andreju Ļaksu 

Godalgoto vietu ieguvējus Talsu novada Olimpiādes vieglatlētikas sacensībās 01.10.2014.

Artūru Silgalu ar 1. vietu 1000m skrējienā (3:12,36) un 3. vietu augstlēkšanā (145 cm)

Jāni Ragovski  ar 3. vietu 60 m/b (11,42) un 1000 m skrējienā (3:13,73)

Artūru Grīnfogeli  ar 3. vietu tāllēkšanā (5 m 55 cm)

Orientēšanās sacensību „Zig – zag” 15.kārtas uzvarētājus Talsos :

S12 Rubīnu Kleinu – 2.vieta

Laumu Leju - 3.vieta

V18 Danielu Muzikantu – Spēlmani - 1.vieta

pedagogs – Guna Vilka

Talsu novada skolēnu Olimpiādes godalgoto vietu ieguvējus rudens krosa sac.ensībās Sabilē:

Artūru Silgalu - 1. vieta 2000 m distancē

Jāni Ragovski - 1. vieta 2000 m distancē

Markusu Kalmani - 3.vieta 2000 m distancē

Keitu Indriksoni -  3. vieta  1000 m distancē

Orientēšanās sacensību

„Zig – zag” 14.kārtas uzvarētājus Talsos :

S12 Brendu Endzeli – 2.vieta

Rubīnu Kleinu – 3.vieta

V12 Edgaru Komļevu – 2.vieta

S14 Sintiju Beraģi – 1.vieta

Brendu Purgaili – 2.vieta

pedagogs – Guna Vilka

Orientēšanās sacensību „ Zig-zag”

13.kārtas uzvarētājus Pūrciemā:

S12– Laumu Leju – 1.vieta

V12 Miku Indriksonu – 1.vieta

Edgaru Komļevu – 1.vieta

V18 – Danielu Muzikantu – Spēlmani – 2.vieta

12.kārtas uzvarētājus Ugālē

S12 Brendu Endzeli - 1.vieta

Rubīnu Kleinu – 2.vieta

Laumu Leju – 3.vieta

V12 Aivaru Stromani – 2.vieta

Miku Indriksonu – 3.vieta

13.kārtas uzvarētājus Dundagā:

S12– Laumu Leju – 1.vieta

Helēnu Emmu Dzeni – 2.vieta

Rubīnu Kleinu – 3.vieta

V12 Miku Indriksonu – 2.vieta

Edgaru Komļevu – 3.vieta

pedagogs – Guna Vilka

© Valdemārpils vidusskola