Valdemārpils vidusskola

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • VVSK2016

Radošā diena “Izzini, iedvesmojies, radi!”

radosadiena1920    2019.gada 19.decembrī 1.-12.kl. skolēniem notika Radošā diena “Izzini, iedvesmojies, radi!”, kuras laikā bija iespēja piedalīties projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”, programmas “Latvijas skolas soma” nodarbībās, kā arī pedagogu piedāvātajās aktivitātēs, kā, piemēram, enkaustikas darbnīcā, piparkūku meistarklasē, loģikas, prāta spēlēs, Ziemassvētku viktorīnā.
          Programmas “Skolas soma” ietvaros Rakstniecības un mūzikas muzejs piedāvāja drāmas darbnīcas “Eža kažociņš”, ‘Čigānmeitēns Ringla”, kurās skolēni kopā ar vadītāju lasīja pasakas, tērpās maskās un veidoja izrādi, nodarbību “Blēņas un Ziedonis”, kurā radīja savu pasaku. Sveču meistardarbnīcā skolēniem bija iespēja izveidot savu sveci un iepazīties ar sveču gatavošanas tehnoloģijas senatnē, spēlējot biedrības “Cita Rīga” lielformāta spēli “Latvijas valsts simboli”, dalībnieki atraktīvā veidā iepazinās ar valsts simboliem, kā arī izveidoja simbolu ceļvežus. Jauks dienas noslēgums bija O.Vācieša dzejas perfomance “Lūdzami, nekāpiet laukā!”, kurā piedalījās LKA Dramatiskā teātra aktiera mākslas 3. kursa studenti un režisore Zane Daudziņa.
          Karjeras projekta ietvaros notika pasākumi “Atspēriens manai nākotnei”, “Mana nākotnes profesija”, “Izzini profesijas!”, kā arī tikšanās ar NBS pārstāvi, ar LU Rīgas medicīnas koledžas pārstāvjiem, kuri piedāvāja arī veikt praktiskus uzdevumus - mērīt asinsspiedienu, noteikt skābekļa saturāciju asinīs, veikt injekcijas mulāžā.

© Valdemārpils vidusskola