Valdemārpils vidusskola

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • VVSK2016

Valdemārpils vidusskola pa modes serpentīnu līkumo jau 25 gadus

TalsuVestis 0a6a3026-xl

11. maijā Valdemārpils vidusskolā 25. reizi notika skolēnu pašdarināto tērpu modes skate «Modes serpentīns». Skatuves mēle gan ir pilnīgi taisna, tāpēc jāatzīst, ka šajā notikumā tika lietota vārda «serpentīns» otra nozīme. «Lai šovakar svētku sajūtas, atmiņu mirkļi un tērpu burvība iekrīt jūsu rokās kā krāsainas serpentīna lentes!» vēlēja viens no pasākuma vadītājiem.

Lasīt tālāk...

POP iela 2018

Attachment3Attachment423.martā skolā notika POP iela “Izskaties Dzirdēts”, ko tradicionāli organizēja un vadīja skolēnu pašpārvalde.
Šogad pasākumā piedalījās 1., 3a., 4., 5., 7., 8., 11.kl. skolēni ar deviņiem priekšnesumiem. Priekšnesumus vēroja un vērtēja skolas absolventi Zane Bērziņa, Mārtiņš Pudņiks un skolēnu pašpārvaldes prezidente Nikola Ivanova.
Uzvaras laurus plūca 7.klases meitenes ar V. Serdjučkas dziesmu “Dancing Lasha Tumbai” un 4.klases skolēni ar R.Kaupera dziesmu “Awesome beetles colors dance”. Godpilnajā 2.vietā ierindojās 8.klases skolēni, kuri attēloja grupas “Bellas” dziesmu no filmas “Pirmklasīgās”, savukārt 3.vietu un skatītāju simpātiju balvu ieguva 11.klases zēni ar Daler Mehindi dziesmu “Tunak, tunak”.
Paldies dalībniekiem un skolēnu pašpārvaldei!

Meža karjeras diena

DSCF2381
         Lai izglītotu skolēnus par karjeras iespējām meža nozarē, AS “Latvijas valsts meži” sadarbībā ar VIAA un SIA “Husqvarna Latvija” šajā mācību gadā skolām piedāvā īpašu Meža karjeras dienu programmu.
Arī mēs izmantojām šo iespēju, tādēļ 28.februārī pie 9., 11.kl. skolēniem viesojās mežinieks Pēteris Stepiņš, kurš dalījās savās zināšanās par mežu stāvokli Latvijā, iepazīstināja ar pieprasītākajām profesijām meža un kokapstrādes nozarē, kā arī aicināja skolēnus praktiski darboties. Jauniešiem bija jānosaka koka vecums, jāatpazīst dažādas koka sugas, jāatpazīst dzīvnieku pēdas, kā arī bija iespēja pārtapt par meža kopēju, ietērpjoties SIA “Husqvarna Latvija” sagādātajā ekipējumā.
Meža nozare ir daudzveidīga un perspektīva joma, kurā vietu sev var atrast dažādu profesiju pārstāvji. Par šīm profesijām informācija pieejama www.profesijupasaule.lv un www.niid.lv

Karjeras diena

               CAM01253  21.februārī skolā notika plaša Karjeras diena. Ar projekta „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” atbalstu 1.-6.kl. skolēni piedalījās dažādās tehniski radošajās darbnīcās un iepazina profesijas, kas saistītas ar inženierzinātņu un tehnoloģiju jomām, savukārt 7.-12.kl. skolēni - nodarbībās par mērķu plānošanu un īstenošanu, karjeras izaugsmes jautājumiem un iekšējiem radošajiem resursiem (skat. https://valdemarpilsvsk.lv/galerijas.html, https://valdemarpilsvsk.lv/karjerasatbalsts.html).

Lasīt tālāk...

Jautrā klaunu skola

DSCF2174
Valdemārpils vidusskolā jau vairākus gadus ir tradīcija februāra mēnesī rīkot pasākumu pirmās klases skolēniem “Es jau zinu. Es jau protu.” Pasākumu tradicionāli  organizē 4. klases skolēni.
Gaidītais brīdis bija klāt! Iegājām krāsainā, skaisti izdekorētā zālē, uzlikām galvā īpašas cepurītes, apsēdāmies un nepacietībā gaidījām pasākuma sākumu!
Dejodami jautras mūzikas pavadījumā, ieradās klauni un aicināja arī mazos pirmklasniekus dejot līdzi. Tas bija ļoti krāsains un priecīgs mirklis! Tad ļoti skaistā tērpā ieradās Klaunu skolas direktors, kurš pastāstīja par šajā skolā veicamajiem darbiņiem.

Lasīt tālāk...

© Valdemārpils vidusskola