Valdemārpils vidusskola

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • VVSK2016

Radošā diena “Izzini, iedvesmojies, radi!”

radosadiena1920    2019.gada 19.decembrī 1.-12.kl. skolēniem notika Radošā diena “Izzini, iedvesmojies, radi!”, kuras laikā bija iespēja piedalīties projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”, programmas “Latvijas skolas soma” nodarbībās, kā arī pedagogu piedāvātajās aktivitātēs, kā, piemēram, enkaustikas darbnīcā, piparkūku meistarklasē, loģikas, prāta spēlēs, Ziemassvētku viktorīnā.
          Programmas “Skolas soma” ietvaros Rakstniecības un mūzikas muzejs piedāvāja drāmas darbnīcas “Eža kažociņš”, ‘Čigānmeitēns Ringla”, kurās skolēni kopā ar vadītāju lasīja pasakas, tērpās maskās un veidoja izrādi, nodarbību “Blēņas un Ziedonis”, kurā radīja savu pasaku. Sveču meistardarbnīcā skolēniem bija iespēja izveidot savu sveci un iepazīties ar sveču gatavošanas tehnoloģijas senatnē, spēlējot biedrības “Cita Rīga” lielformāta spēli “Latvijas valsts simboli”, dalībnieki atraktīvā veidā iepazinās ar valsts simboliem, kā arī izveidoja simbolu ceļvežus. Jauks dienas noslēgums bija O.Vācieša dzejas perfomance “Lūdzami, nekāpiet laukā!”, kurā piedalījās LKA Dramatiskā teātra aktiera mākslas 3. kursa studenti un režisore Zane Daudziņa.
          Karjeras projekta ietvaros notika pasākumi “Atspēriens manai nākotnei”, “Mana nākotnes profesija”, “Izzini profesijas!”, kā arī tikšanās ar NBS pārstāvi, ar LU Rīgas medicīnas koledžas pārstāvjiem, kuri piedāvāja arī veikt praktiskus uzdevumus - mērīt asinsspiedienu, noteikt skābekļa saturāciju asinīs, veikt injekcijas mulāžā.

‘Labinieku’ vakars 2019

18.decembrī Valdemārpils vidusskolā 'Labinieku' un viņu vecāku godināšanas pasākumā tika sveikti skolēni, kuru mācību darbs ir regulārs un sekmes atbilst ‘labinieka’ kritērijiem ne tikai semestra beigās, bet gan visa semestra garumā. ‘Labinieku’ pasākumā tika ielūgti 32 skolēni no 4. līdz 12. klasei un viņu vecāki. Par paveikto mācībās tika sumināti Zelta, Sudraba liecību un Atzinību ieguvēji, kā arī paziņoti ‘Labinieku’ TOP 5 rezultāti. Pamatskolas grupā: 1.vieta - Renārs Bērziņš (9,45) 9.kl., 2.vieta – Elīna Bērziņa (9,14) 6.kl., 3.vieta - Kārlis Feldmanis (8,71) 6.kl., 4.vieta - Everita Vilciņa (8,57) 6.kl., 5.vieta - Tīna Jansone (8,27) 5.kl., bet 10.-12.klašu grupā 1.vieta - Una Ugrika (9,38) 12.kl., 2.vieta - Sindija Kiršteine un Antra Šironova (9,00) 12.kl., 3.vieta – Anete Silgale (8,77) 12.kl., 4.vieta – Lauma Leja (8,75) 11.kl., 5.vieta – Monta Kore (8,5) 12.kl. Zelta liecību saņēma 9.klases skolnieks Renārs Bērziņš. Sudraba liecības saņēma 21 skolēns, bet Atzinības 10 skolēni. Neizpalika arī tradicionālā parakstīšanās skolas Goda grāmatā un fotografēšanās kopā ar vecākiem pie skolas karoga.
Pasākumu kuplināja Latvijas Nacionālā teātra aktieris Egils Melbārdis un viņa dēls Gustavs Melbārdis, radot jautru pirmssvētku noskaņu. Pēc pasākuma svinīgās daļas visi pulcējās uz kopbildi un baudīja svētku kūku, izmantoja iespēju fotografēties kopā ar māksliniekiem. 
Paldies čaklajiem skolēniem, viņu vecākiem un pedagogiem!
Pasākuma attēlu galerijas pieejamas šeit: https://failiem.lv/u/na5bw9en

 Direktora vietniece izglītības jomā Aiga Bērziņa

Valdemārpilī pulcējās mazpulcēni no Kurzemes un Zemgales novada

     25. oktobrī Valdemārpils vidusskolā visas dienas garumā norisinājās Kurzemes un Zemgales novada mazpulku projektu forums «Zaļākai uzņēmējdarbībai laukos». Aktivitātēs iesaistījās aptuveni 200 dalībnieku jeb 23 mazpulki.    

mazp.Pasākumu mērķis bija veicināt mazpulcēnu, mazpulku vadītāju un jaunatnes darbinieku izpratni un iemaņas par atbildīgu vides resursu izmantošanu, līdzatbildību par klimata pārmaiņām un iespējām tās ierobežot, īstenojot projektus, veicinot tautsaimniecības attīstību un labklājību caur videi draudzīgu uzņēmējdarbību un īso pārtikas ķēžu popularizēšanu.

D. Karklevalka foto

Lasīt vairāk: http://www.talsuvestis.lv/2019/11/01/valdemarpili-pulcejas-mazpulceni-no-kurzemes-un-zemgales-novada/                           

Valdemārpils mazpulks – Konkursa “Sējējs 2019” laureāts

Piektdien, 1. novembrī, Latvijas Lauksaimniecības universitātē Jelgavā zemkopības ministrs Kaspars Gerhards, Valsts prezidents Egils Levits un Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece sveica Zemkopības ministrijas konkursa “Sējējs 2019” laureātus un veicināšanas balvu saņēmējus – lauksaimniekus, tostarp arī jaunos zemniekus, pārtikas ražotājus un mazpulkus. Laureātus sveica un balvas piešķīra deviņās konkursa nominācijās.
Konkursa “Sējējs 2019” nominācijā “Rītdienas Sējējs – mazpulks” tika apbalvots mūsu Valdemārpils vidusskolas mazpulks – vadītāja Anda Dzene.

Ata Kronvalda balvas pasniegšanas ceremonija

   Valdemārpils vidusskola Skolu reitinga “Lielā Pūce” mazo skolu grupā ieguvusi 4.vietu. 2019.gada 30.augustā Valsts prezidenta pilī notika Ata Kronvalda balvas pasniegšanas ceremonija, kuru apmeklēja  Valdemārpils vidusskolas direktors Andris Dzenis, pedagogi Anda Dzene un Kira Petroviča
Lasīt tālāk...

1 lapa no 2

© Valdemārpils vidusskola