Valdemārpils vidusskola

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • VVSK2016

Jautrā klaunu skola

DSCF2174
Valdemārpils vidusskolā jau vairākus gadus ir tradīcija februāra mēnesī rīkot pasākumu pirmās klases skolēniem “Es jau zinu. Es jau protu.” Pasākumu tradicionāli  organizē 4. klases skolēni.
Gaidītais brīdis bija klāt! Iegājām krāsainā, skaisti izdekorētā zālē, uzlikām galvā īpašas cepurītes, apsēdāmies un nepacietībā gaidījām pasākuma sākumu!
Dejodami jautras mūzikas pavadījumā, ieradās klauni un aicināja arī mazos pirmklasniekus dejot līdzi. Tas bija ļoti krāsains un priecīgs mirklis! Tad ļoti skaistā tērpā ieradās Klaunu skolas direktors, kurš pastāstīja par šajā skolā veicamajiem darbiņiem.

Lasīt tālāk...

Konkurss “Veselības pica”

veselibaspica 1718
26.janvārī 1.-12.kl. skolēni aizrautīgi piedalījās konkursā “Veselības pica”.  Pasākumā astoņās stacijās, piemēram, “Tu esi tas, ko tu ēd”, ‘Žilbinošs smaids”, Ārsta kabinets”, “Guntiņa uguntiņa”, “Alkohols un cigaretes – draugs vai ienaidnieks?”, skolēni parādīja savas zināšanas drošības, veselīga uztura, pirmās palīdzības sniegšanas, veselīga dzīvesveida jautājumos.
1.-4.kl. grupā 1.vietu ieguva 4.kl. 2.komanda, 2.vietu – 3a.kl., 3.vietu – 2.kl. 2.komanda. 5.-8.kl. grupā 1.vieta – 8.kl. 1.komandai, 2.vieta – 7.kl. 2.komandai, bet 3.vieta – 6a.kl. 2.komandai. Savukārt, 9.-12.kl. grupā 1.vietu ieguva 12.kl. komanda, 2.vietu – 10.kl.2.komanda, bet 3.vietu – 10.kl. 1.komanda.

 

“Supervaroņiem nepazust”

DSCF2031
17. janvārī pasākumu 1. un 2.kl. skolēniem par drošību un rīcību situācijās, kad bērni nokļuvuši ķezā, vadīja skolēnu pašpārvaldes pārstāvji Pauls Grīnfogels, Sindija Kiršteine un Evika Freiberga, kura iejutās supervarones Annas lomā
Lai iegūtu  superspējas un supervaroņa apliecību, skolēniem bija jāiemācās atbildes uz 5 jautājumiem: Ko darīt, ja esi nokļuvis ķezā? Kāds ir palīdzības tālruņa numurs? Kur ir tavas mājas? Kā sauc tavus vecākus? Kāds ir vecāku telefona numurs?
Skolēniem tas veiksmīgi izdevās, un viņi tagad ar lepnumu var sevi saukt par supervaroni!

Veselību veicinoša skola

vvs

Labinieku vakars

Pirms iededz sveces egles zarā,
Dedz svētku liesmu sirdī savā...
            Šī mācību gada pirmā semestra noslēgumā daudzi Valdemārpils vidusskolas 4. - 12. klašu skolēni ar lepnumu mājas aiznesa īpašas sudraba un zelta liecības. Zelta un sudraba liecību piešķiršanas mērķis ir motivēt izglītojamos paaugstināt mācību sasniegumus. Zelta liecību saņem tie 4.-12. klašu skolēni, kuru liecībās ir tikai vērtējumi 9 un 10 balles, savukārt, sudraba - skolēni, kuru liecībās ir vērtējumi 7 balles un vairāk. 
            Ik gadu skolas administrācija pirmā semestra noslēgumā saka īpašu paldies izglītojamajiem, kuri sevi ir pierādījuši mācībās. 48 'labinieki' un viņu vecāki, pedagogi tika ielūgti uz kopīgu Ziemassvētku pasākumu 2016.gada 20.decembrī, kura laikā katrs uzaicinātais skolēns parakstījās skolas Goda grāmatā un kopā ar vecākiem fotogrāfējās pie skolas karoga. Īpašu noskaņu pasākumā radīja Latvijas Nacionālā teātra aktrise Dita Lūriņa - Egliena un pianists Māris Žagars. 2016./2017. mācību gada pirmajā semestrī zelta liecību saņēma 1 skolnieks, sudraba liecības - 23 skolēni, bet 24 skolēni, kuriem līdz sudraba liecības saņemšanai pietrūka pavisam maz (viens vai divi vērtējumi 6 balles), saņēma Atzinību. 
176081027


 

Lasīt tālāk...

© Valdemārpils vidusskola