Valdemārpils vidusskola

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

LEGO robotikas pulciņa dalībnieki Valkā

4.martā mūsu LEGO robotikas pulciņa dalībnieki 
IMAG0901
devās uz Valku, lai demonstrētu savas spējas LEGOMindstorm EV3 robotu būvēšanā un programmēšanā, prezentētu savas zināšanas par veikto pētījumu un izmantotu iespēju satikties ar domubiedriem no visas Latvijas. Pasākumā piedalījās 31 komanda, kur katrai līdzi bija informatīvs stends par savu skolu. Tā bija lieliska iespēja plašāk iepazīt dažādu skolu piedāvājumu, apmainīties ar suvenīriem un pastāstīt par savu skolu. Pasākuma organizētāji bija sarūpējuši dažādas papildus 
igaun1
aktivitātes, kas  tika realizētas starp robotu spēles raundiem, tādēļ pirmā diena pagāja nemanot. Pirmais satraukums bija garām, tad laiks komandu priekšnesumiem un ballītei. 5.marta rītā izmantojām izdevību un devāmies uz Valgu Igaunijā, kas bija pāris minūšu gājiena attālumā no nakšņošanas vietas. Otrajā sacensību dienā prezentējām savu izstrādāto projektu un veicām divas robotu spēles. Satraukuma mirkļi mijās ar pārdzīvojumiem par neveiksmēm un prieku par veiksmēm. Komandas kopābūšana divu dienu garumā palīdzēja sajust komandas darba, sadarbības vērtību.
Valdemārpils vidusskolas komanda  FIRST LEGO League sacensībās piedalījās jau trešo gadu. Lai gan neieguvām čempiona kausu, esam priecīgi par paveikto, rasto stimulu turpmākajam darbam, gūto pieredzi un lepojamies, ka bijām dalībnieku vidū.

 Valdemārpilsvidusskolas LEGO robotikas pulciņa vadītāja Aiga Bērziņa

© Valdemārpils vidusskola